A ty, jakim typem wakacji jesteś?

lifestyle

Urlop już blisko, być może podzieliłeś się swoimi wakacyjnymi planami z przyjaciółmi i współpracownikami i być może kręciłeś nosem na plan podróży Antka „autostopem i z plecakiem”, czy też Janka na „wakacje bez morza”.  

Tak, bo nawet jeśli chodzi o sposób spędzania wolnego czasu, wszyscy się od siebie różnimy: są tacy, którzy na wakacjach uwielbiają relaksować się na plaży, i tacy, którzy nie mogą zrezygnować z trekkingu, jazdy na rowerze, nowych sportów. Są i tacy, którzy chcą odkrywać egzotyczne miejsca lub miasta jeszcze nie odwiedzone i z chęcią wybiorą się na wycieczkę pod znakiem przygody.

A Ty jaki rodzaj wakacji wolisz? Zabaw się z nami i przekonaj się, w którym profilu najbardziej się rozpoznajesz.

1) Bez morza nie ma wakacji

Dla Ciebie wakacje są tylko wtedy, gdy spędzasz je na opalaniu i nurkowaniu w wodzie?

Nie ma znaczenia, czy jest to włoskie wybrzeże, czy grecka wyspa. Nie obchodzi cię czy plaża jest piaszczysta (a może kamienista?) – na wakacjach chcesz zregenerować siły pływając w wodzie, odpoczywając na brzegu i popijając poobiedniego drinka, śmiejąc się i żartując z przyjaciółmi.

Można powiedzieć, że uwielbiasz klasyczne wakacje all’italiana! I jak tu nie przyznać ci racji.

Jesteśmy prawie pewni, że jesteś osobą wesołą, towarzyską, szczerą i kochającą życie!

2) W poszukiwaniu ciszy i chłodku 

Każdy ma taki moment w życiu, gdy wyczerpany miejskim upałem i tłumem wczasowiczów marzy o zdobyciu samotnych i chłodnych górskich szczytów.

Dla niektórych pozostaje to przelotnym marzeniem, dla innych jeśli wakacje to tylko w górach.

Zielone pastwiska, duże, niezatłoczone przestrzenie, możliwość spacerów i kontaktu z naturą, dobre jedzenie… super pomysł!

Prawdopodobnie jesteś osobą, która lubi spokój i potrzebuje ciszy, aby odłączyć się i zregenerować, a do tego ma zielone podejście do życia!

3) Wakacje to świetna okazja, by poznać nowe miejsca!

Lubisz podróżować i poświęcasz swoje letnie wakacje na odwiedzanie nowych i odległych miejsc: trzy, dwa, jeden… start! I już lecisz do Japonii, zwiedzasz norweskie fiordy, planujesz „coast to coast” USA oraz zwiedzanie Patagonii… twoja głowa jest zawsze pełna pomysłów.

Odpoczynek fizyczny nie jest Twoim głównym celem.

Szukasz nowych bodźców i ładujesz akumulatory, odkrywając miejsca i kultury, których nigdy nie widziałeś.

Wracasz do domu bardziej zmęczony niż wcześniej? Może fizycznie tak, ale z głową i sercem pełnym nowych doświadczeń.

Z pewnością jesteś osobą ciekawą świata, dynamiczną, o wielu zainteresowaniach i z wielką chęcią doświadczania nowego i uczenia się.

4) Wolność jest synonimem życia bez programowania

Kiedy jesteś młody, łatwiej jest wybrać się w podróż „ku przygodzie”: bilet na pociąg, plecak i dobre towarzystwo.

Są jednak tacy, którzy nawet jako dorośli nadal są zafascynowani tego typu wakacjami.

Brak zbyt wielu ograniczeń i odrobina inspiracji chwilą to sposób na złagodzenie napięcia wynikającego z hiperorganizacji, jakiej jesteśmy poddawani w ciągu roku.

Właśnie dlatego uwielbiasz wycieczki kamperem oraz wycieczki rowerowe lub samochodowe, dzięki którym możesz swobodnie przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego, według własnego uznania.

Jesteś wolnym duchem, trochę zbuntowanym i trochę cygańskim, źle znosisz ograniczenia i lubisz podążać za swoimi instynktem.

5) Czerpanie radości z życia przynajmniej wakacje !

Urlop nie może mieć ograniczeń budżetowych.

Czy uważasz, że jeśli w ciągu roku warto zachować ostrożność lub przynajmniej kontrolować swoje wydatki, to w czasie wakacji możemy pozwolić sobie na finansowe grzeszki i rozpieszczanie się?

Zatem hotel musi być na najwyższym poziomie, restauracje muszą dostarczać niezapomnianych wrażeń, leżaki na plaży w bambusowych chatkach, w których można się relaksować. Krótko mówiąc, wakacje to przyjemność, którą wspomina się przez wszystkie pozostałe miesiące!

Prawdopodobnie jesteś osobą elegancką, na bieżąco z trendami, kochającą przyjemności życia i umiejącą się nagradzać.

Wierzymy, że możemy przekonać wszystkich, twierdząc że najważniejsze jest robienie tego, co sprawia, że ​​czujemy się dobrze, bez konieczności ulegania życzeniom naszego partnera lub przyjaciela.

Wakacje to bardzo ważny czas na odpoczynek i nabranie energii na resztę roku!

A jeśli chodzi o lunche „na trasie”, pamiętaj, że Juice Plus+ Complete Shake towarzyszą Ci również na wakacjach!

Dzięki pysznym koktajlom, prostym i szybkim w przygotowaniu, będziesz w stanie zagwarantować swojemu organizmowi odpowiednią podaż ważnych witamin i soli mineralnych, nawet podczas podróży.

A ty, z którym typem turysty się identyfikujesz?

Podziel się z nami swoimi planami na lato!